SIKÇA SORULAN SORULAR

Soru   : IPC kartı hangi telefonlardan kullanabilirim?

Cevap : IPC Kartı ev ya da cep telefonundan, istediğiniz telefonlardan kullanabileceğiniz
1)sabit telefondan arama başlatmak için 0811 277 08 11 tuşladıktan sonra pin numarasını tuşlayıp sonrasında aramak istediğiniz numarayı yurt dışı ise ülke kodu girerek yurt içi ise alan kodu girerek arama yapabiirsiniz
2) cep telefonunuzdan  arama başlatmak için : 0850 877 08 11 tuşladıktan sonra cep telefonunuz kapanacaktır. 5 saniye içerisinde bizden size çağrı gelecek ve pin numaranızı girmenizi isteyecektir pin girildekten sonra aramak istediğiniz numarayı tuşlayın ve lütfen telefonunuzun YES tuşuna bir daha basmayın.aynı kart bitene kadar pin numrasını bir daha girmenize gerek yoktur.. yeni aldığınız kart ile beraber bu işlemleri tekrarlayarak devam edebilirsiniz.
Soru   : IPC kartımı üst üste nasıl yüklerim
cevap : pin numarasını tuşladıktan sonra *5 tuşlayınız ve yeni pin giriniz bu işlemi istediğiniz kadar kart ile yapabiirsiniz.

Soru : IPC kartı ev ya da cep telefonumdan kullandığımda telefonuma ücret yazar mı?

Cevap : IPC kartları ev ya da cep telefonlarından ya da sokaktaki ankesörlü telefonlardan kullandığınızda, arama yaptığınız telefona hiçbir ücret yazmaz. Sadece kartınızdan ücret düşer.

Eğer callback sistemi sunan kartlarımız ile ( callback sistemini kullanarak ) arama yaparsanız, arama yaptığınız telefona hiçbir ücret yazmaz. Tüm ücret arama kartınızdan düşer.